Menu
Your Cart

Hakkımızda

Realistik manken satış pazarı olarak bilinen realistikmankenfiyat.com uzun yıllardır bu piyasada %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Her geçen yıl teknolojinin geliştirdiği ürünleri uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturan Realistik Manken satış platformu, pazarın öncü satış sitelerinden birisi olarak bilinmektedir. Orijinal realistik mankenleri müşterileriyle tamamen gizlilik odaklı bir şekilde buluşturan platform, günümüzde de onlarca realistik manken çeşidiyle en popüler pazarlardan birisi olarak bilinmektedir. Türkiye’de realistik manken pazarını canlandıran oluşum, geniş ürün çeşitliliği ve uygun fiyat mottolarıyla satış hayatına devam etmektedir.

Misyonumuz

Sunduğumuz kaliteli hizmetin arkasında büyük bir yatırım ve güçlü bir servis ağı bulunmaktadır. Bu nedenle senelerdir realistik manken pazarında ilk sıralardayız. 7/24 aktif canlı destek ağımız, uygun fiyat seçeneklerimiz, müşteriyi doğru bilgilendiren site içeriklerimiz ve ürünlerimizle birlikte verilen hizmetin tamamen arkasındayız.

7 gün içerisinde iade garantisi, 100 TL üzeri ücretsiz kargo seçenekleri ve Türkiye’nin her yerine en hızlı hizmet garantisi sayesinde müşterilerimize çok özel imkanlar sunuyoruz. Özellikle de internetten alışverişlerin güvenilir olmadığı bu dönemlerde size tamamen güvenilir bir platform oluşturmaya çalışıyoruz.

Senelerdir sürdürdüğümüz dinamik ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimiz sayesinde sitemizdeki onlarca farklı canlı mankeni tek bir dokunuşla kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ödeme gizliliği ve güvenli dijital ödeme imkanları da hizmetlerimiz arasındadır.  Hem garantili hem de faturalı bir şekilde ürünlerinizi sizlere teslim ediyoruz. Ürünlemiz elastik malzemelerden yapılma ve birinci sınıftır. Sağlık ve dayanıklılık standartlarına uyumludur ve bakanlık onaylıdır. Bu nedenle satışa sunduğumuz tüm ürünlerin arkasındayız.

Temel Amacımız

En temel amacımız, müşterilerimizin sağlığını önemseyerek tamamen güvenilir ürünler temin etmektir. Bu nedenle kalitesiz ürünleri değil, tamamen insan sağlığına uygun ve esnek yapıdaki ürünleri tercih ediyoruz. Bu hizmetin size layık olduğunu biliyor ve buna uygun olarak ürün satışında bulunuyoruz.

Ülkemizde çok üzücüdür ki realistik manken pazarı en tehlikeli pazarlardan birisidir. Cinsel eğlence odaklı ürünler satın almak isterken dolandırılabilirsiniz. Fakat biz, %100 müşteri garantisinin ve müşteri sağlığının en temel amaç olduğunu biliyoruz. Bu iki amaç bizim için her zaman değerliydi ve sonsuza dek de değerli olacaktır.

Sattığımız tüm ürünlerin detaylı açıklamaları, açıklama sayfasında yer almaktadır. Bu sayede satın almak istediğiniz ürün hakkında tüm detaylı bilgileri öğrenebilir ve sizin için uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. İstediğiniz ürünleri satın almanız için fotoğrafları gerçek olarak sunuyoruz ve gördüğünüz ürünün size geleceğini de temin ediyoruz. Bu sayede kaliteli ve kesintisiz bir hizmet alabilirsiniz.

Şirket Vizyonu

Müşerilerimiz ve doğal olarak müşterilerimizin hakları ve istekleri bizler için değerlidir.  Sitemizde tüm istekleri, şikayetleri ve önerileri de kabul ediyor ve eleştirilerinizi dinlemek için can atıyoruz. Sizlere sunduğumuz farklı ödeme yöntemleri ve güvenilir ödeme yöntemleri sayesinde paranızın değerini biliyor ve koruyoruz. Aynı zamanda belirli aralıklarla sizlere özel kampanyalar da düzenliyoruz ve bu sayede daha fazla ürünü daha uygun fiyatlara satın almanızı sağlıyoruz.

Realistik manken satışında birinci sıralarda yer alan sitemiz, sizler için hangi mankenin daha uygun olduğunu da ürünlerin açıklamalarında belirtmiştir. Bu sayede haangi mankeni istiyorsanız uygun bilgileri okuyarak ve seçim yaparak onu elde edebilirsiniz. Diyelim ki ürünleri beğenmediniz ve memnun kalmadınız. Bu durumda 7 gün içerisinde ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Böylece sizlerin haklarınız sizler adına koruma altına alıyoruz ve sizlere de haklarınızı aramanız için teşvik içerikli mesajlar sunuyoruz. Şimdi alışveriş yaparak gecelerinizi uzun ve eğlenceli kılabilirsiniz.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.